Ahmet Ümit 'Bir Roman Kahramanı Olarak Beyoğlu' Etkinliğinde Okuyucularla Buluşuyor

Kitap Gündemi
Ahmet Ümit 'Bir Roman Kahramanı Olarak Beyoğlu' Etkinliğinde Okuyucularla Buluşuyor

Kitapları satış rekorları kıran, Türk Edebiyatı’nın en önemli kalemlerinden Ahmet Ümit,“Milliyet Sanat Buluşmaları” kapsamında 18 Şubat Cumartesi günü saat 17.00'de Demirören İstiklal’de gerçekleştirilecek “Bir Roman Kahramanı Olarak Beyoğlu” etkinliğinde okuyucularla buluşuyor.

Milliyet Sanat ve Demirören İstiklal, sanatseverleri yakından ilgilendirecek yeni bir etkinliğe imza atıyor. “Milliyet Sanat Buluşmaları” isimli etkinliklerde her ay sanat dünyasının önemli isimleri Demirören İstiklal’de olacak. Bu ayın konuğu; uzun yıllardır yazdığı polisiye kurgu romanları ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Türk Edebiyatı’nın usta kalemlerinden Ahmet Ümit.

"Beyoğlu Rapsodisi"nden "İstanbul Hatırası"na, "Sis ve Gece"den "Elveda Güzel Vatanım"a kadar 20’den fazla kitaba imza atan Ahmet Ümit, 18 Şubat Cumartesi günü saat 17.00'de Demirören İstiklal’de gerçekleştirilecek “Bir Roman Kahramanı Olarak Beyoğlu” başlıklı etkinlikte kitapseverlerle buluşacak. İstanbul'u ve Beyoğlu'nu çok iyi bilen Ahmet Ümit, “Milliyet Sanat Buluşmaları”nda katılımcılarla sıcak sohbetini paylaşacak ve ardından kitaplarını imzalayacak.

11 Şubat 2017 Cumartesi
1525 Görüntülenme

Facebook Yorumları

Site İçi Arama
Anket Tümü
Kitap okumanıza en çok engel olan şey nedir?