D&R, Mazhar Alanson’u ağırlıyor

Kitap Gündemi
D&R, Mazhar Alanson’u ağırlıyor

Mazhar Alanson, bu kez kitabıyla D&R’da

Ünlü sanatçı Mazhar Alanson, resimlerini, şarkı sözlerini, notalarını, yazılarını, günlüklerini, fotoğraflarını hatta hatıra diye sakladığı her türlü kâğıt parçasını kullanarak kaleme aldığı “Mazhar Olmak” kitabıyla kendi dünyasının kapılarını okurlarına açtı. Alanson, özenle hazırladığı, şarkılarının perde arkasını gösteren “Mazhar Olmak” kitabını 19 Mart Pazar günü D&R Suadiye’de sevenleri için imzalayacak

D&R Suadiye, Mazhar Alanson’u kendi el yazısı ile hazırladığı modern biyografi kitabı “Mazhar Olmak” kitabının imza gününde hayranlarıyla bir araya getiriyor. 19 Mart Pazar günü 16.00’da D&R Suadiye’de düzenlenecek imza gününde Alanson, hayatının tüm dönüm noktalarını paylaştığı, en sevilen şarkıları nasıl yazdığını anlattığı kitabını imzalayacak.

Mazhar Alanson, kendi cümleleriyle hayranlarına kitabını şöyle anlatıyor:

“Bu CD’deki şarkılarımı mikrofon karşısına geçip bir kerede gacırtısı tısı, tuşu, detonesi, şaşırması, heyecanı, duygusu, hepsi içinde art arda çaldım söyledim. Neticede sonradan hepsini en düzgün hâliyle çaldıysam da; daha sonra ilk kaydıma geri döndüm. Dinlerken hatıralar, yıllar gözünüzde canlanabilir. Ne de olsa ‘sahibinin sesinden.’ Siz de yavaştan yaşlandığınızı hissedebilirsiniz. Eski, yeni aşklarınızı hatırlayabilir ya da yeniden âşık olmak isteyebilirsiniz. Bir ipucu vereyim. Aşk zordur aklınızda bulunsun... Resimlere gelince, yıllar içinde yaptığım şeyler.

Kitaba umarım sıkılmadan bakar, okur, dinler ve seversiniz. Böyle bir örnek olduğunu görmedim. Umarım siz de seversiniz.”

17 Mart 2017 Cuma
1673 Görüntülenme

Facebook Yorumları

Site İçi Arama
Anket Tümü
Kitap okumanıza en çok engel olan şey nedir?