Sevilen yazarlar D&R’larda kitaplarını imzalayacak

Kitap Gündemi
Sevilen yazarlar D&R’larda kitaplarını imzalayacak

D&R bu hafta sonu, Kötü Kedi Şerafettin’in yaratıcısı ve çizeri Bülent Üstün, kitapları ve atölyeleri ile binlerce insan ulaşan Aret Vartanyan ve çocuk gelişiminde yol gösteren kitaplara imza atan Uzman Pedagog Dr. Adem Güneş’i imza günlerinde okurlarıyla buluşturacak

Kötü Kedi Şerafettin’in çizeri Bülent Üstün D&R Kanyon’da

Sevilen karikatürist, Kötü Kedi Şerafettin’in yaratıcısı Bülent Üstün 7 Mayıs Cumartesi günü 16.00’da D&R Kanyon’da eserinin yeni çıkan DVD’si ve kitaplarını imzalayacak. Üstün, film ve kitaplarını imzalarken okurlarının sorularını da yanıtlayacak.

Aret Vartanyan son kitabını imzalıyor

Türkiye ve dünyada milyonlarca insana ulaşan Aret Vartanyan'ın son romanı "Siyah Gözyaşı"nı 7 Mayıs Cumartesi günü 16.00’da D&R Suadiye’de okurları için imzalayacak.

Her kitabı çok satanlar listesine girmeyi başaran Vartanyan, "Siyah Gözyaşı”yla yaşamı anlamaktan vazgeçmeyen, gösterilen dünyayla yetinmeyen ve geleceği öngörmek isteyenler için bir anahtar, hayatın tüm zorluklarına, yanılsamalarına ve varoluşun tüm ağırlığına rağmen dimdik yürüyenler için yeni bir umut olacak.

Uzman Pedagog Dr. Adem Güneş ebeveynlerle buluşuyor

Uzman Pedagog Dr. Adem Güneş, çocuk gelişimi alanında yol gösteren kitaplarının imza ve söyleşi etkinliğinde 17.00 – 19.00 saatleri arasında D&R Marmara Forum’da anne ve babalarla bir araya gelecek.

Güneş, kitaplarında çocuk gelişiminin kilometre taşlarını ebeveynlere aktarıyor.

4 Mayıs 2016 Çarşamba
1683 Görüntülenme

Facebook Yorumları

Site İçi Arama
Anket Tümü
Kitap okumanıza en çok engel olan şey nedir?