Bu yazın favorisi su geçirmeyen e-kitap: Kobo Aura H2O

Kitap Gündemi
Bu yazın favorisi su geçirmeyen e-kitap: Kobo Aura H2O

E-kitap devi Kobo, D&R ile Türkiye’ye geldi. Kobo’nun birbirinden şık ve kullanışlı üç modelinden biri olan Kobo Aura H2O, su ve toz geçirmeyen yapısı sayesinde kumsalda ya da banyoda kısaca her yerde endişelenmeden e-kitap okuma deneyimi sunuyor. 1 metre derinlikte suda 30 dakikaya kadar su geçirmezlik özelliğiyle Kobo Aura H2O, bu yaz elinizden düşmeyecek

D&R, kitapseverlerin diledikleri yerde ve zamanda daha sık kitap okumaları için Kobo’yu Türkiye’ye getirdi; 4,7 milyon yabancı dilde ve 15.000 Türkçe içerik ile zengin e-kitap arşivini tüm dünyada okurlar ile buluşturdu.

Kobo’nun özellikleri

3.000 e-kitap kapasiteli 4GB yerleşik hafızaya sahip Kobo’da 11 yazı tipi ve 48 yazı boyutu arasından seçim yapılabiliyor. Sayfa boşlukları ayarlanabilirken not alma, sayfa işareti koyma, altını çizme ve paragraf işaretleme özellikleri kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Okuyucu, aktivite ve tercihleri temelindeki tavsiyelerle yeni e-kitapları kolayca keşfedebiliyor. 2 aya kadar pil ömrü sayesinde tek bir şarjla bir e-kitabın tamamı okunabiliyor.

Kobo Modelleri

Kobo Aura H2O: Denizde, havuzda, her yerde oku!

Kobo Aura H2o, su ve toz geçirmeyen yapısı sayesinde kumsalda ya da banyoda kısaca her yerde endişelenmeden e-kitap okuma deneyimi sunuyor. IP67 sertifikası ile 1 metre derinlikte suda 30 dakikaya kadar su geçirmezlik özelliği sunyor. 6.8” genişliğindeki anti parlaklık ve Carta E Ink özelliğine sahip dokunmatik ekran, güneşli bir günde baskı kitap okuyormuş hissi yaratacak kadar konforlu bir deneyim yaşatıyor. Ayarlanabilir komfor ışığo özelliği, ışığı yatay bir şekilde sayfaya yönelttiği için okuyucunun gözleri yorulmuyor ve keyifli bir okuma platformu sağlıyor. Clarityscreen+ özelliği HD görüntü sunuyor.

Kobo Aura H2O, 649 TL ile satışa sunuluyor

Kobo Glo HD: Gece - gündüz rahat oku!

Kobo Glo HD 6”HD Carta E Ink’in HD 300 ppi dokunmatik ekranı, ayarlanabilir punto, boyut ve satır aralıkları sayesinde kitaba en yakın görüntüyü sunuyor. Anti parlaklık özelliği sayesinde aydınlık, komfor ışığı özelliği sayesinde ise karanlık ortamlarda rahat kitap okumaya olanak sağlıyor.

Kobo Glo HD, 429 TL ile satışa sunuluyor.

Kobo Touch 2.0: Basit, kişiselleştirilmiş ve kullanışlı okuma deneyimi

Kobo Touch 2.0, direkt gün ışığında okumayı kolaylaştıran, 6” 167 ppi yansıma engelleyici dokunmatik ekranı ile doğal okuma deneyimi sağlıyor. Cihazın 1GHz işlemcisi sayfayı kolaylıkla çevirmeyi sağlıyor.

Kobo Touch 2.0, 329 TL ile satışa sunuluyor.

Kobo, D&R mağazaları, dr.com.tr ve idefix.com adreslerinden satın alınabiliyor.

10 Mayıs 2016 Salı
1792 Görüntülenme

Facebook Yorumları

Site İçi Arama
Anket Tümü
Kitap okumanıza en çok engel olan şey nedir?