‘Kitap Hediye Günü’nde D&R’dan şaşırtan sürpriz!

Kitap Gündemi
‘Kitap Hediye Günü’nde D&R’dan şaşırtan sürpriz!

Türkiye’ye kitap okumayı sevdirme hedefiyle yoluna devam eden D&R ‘Kitap Hediye Günü’nde Akasya’da ziyaretçilere eğlenceli bir sürpriz hazırladı. Bir anda yere oturup müzik eşliğinde kitap okumaya başlayan D&R çalışanları etrafında toplanan kalabalığa ve ziyaretçilere yüzlerce kitap hediye etti. D&R, 9 Nisan Kitap Hediye Günü için Nisan sonuna kadar seçili kitaplarda 9,90 TL ve 3 al 2 öde kampanyaları da yapıyor

Türkiye’ye kitap okumayı sevdirmek üzere yola çıkan D&R, destekçisi olduğu ‘Kitap Hediye Günü’nde farkındalık yaratmak amacıyla kitapseverlere eğlenceli bir sürpriz hazırladı. Akasya’da düzenlenen etkinlikte D&R çalışanları, bir anda yere oturup müzik eşliğinde kitap okumaya başladı. Ziyaretçilerin şaşkın bakışları arasında kitap okuyan çalışanlar, bir süre sonra D&R tişörtleriyle herkese kitap dağıtmaya başladı. Yüzlerce kitabın hediye edildiği etkinlikte eğlenceli dakikalar yaşandı.

Kitapta dev kampanya

Kitap okumayı sevdirmek, yaygınlaştırmak ve kitap okuma oranına dikkat çekmek amacıyla D&R, Herkese Kitap Vakfı ve Türkiye Yayıncılar Birliği’nin desteğiyle Nisan ayının üçüncü Pazar günü ‘Kitap Hediye Günü’ olarak kutlanıyor. Bu sene 9 Nisan’da ikincisi kutlanan ‘Kitap Hediye Günü’ne D&R da destek oluyor. D&R’ın 28 ilde bulunan 154 mağazasında ve dr.com.tr’de Nisan sonuna kadar seçili kitaplar 9,90 TL’den satışa sunuluyor ve ayrıca Doğan Egmont Doğan Kitap ve Doğan Novus Yayınları’nda seçili kitaplarda 3 al 2 öde kampanyası yapılıyor. D&R mağazalarında, Kitap Hediye Günü kapsamında sürpriz etkinlikler ve imza günleri de kitapseverleri bekliyor. 9 Nisan’da “Benden Sana” diyerek tanıdığınız ya da tanımadığınız birine kitap hediye etmeyi unutmayın!

İlgili Görseller

9 Nisan 2017 Pazar
1122 Görüntülenme

Facebook Yorumları

Site İçi Arama
Anket Tümü
Kitap okumanıza en çok engel olan şey nedir?