Sevilen yazarlar D&R’larda kitaplarını imzalayacak

Kitap Gündemi
Sevilen yazarlar D&R’larda kitaplarını imzalayacak

D&R “çok okunanlar” listesinde yer alan kitapların yazarları ile okurları buluşturmayı devam ediyor. Bu hafta sonu Tuna Kiremitçi, Elio D’Anna okurlarıyla buluşacak. Yaşam koçu ve Fitness uzmanı Tony Hill ve Bütünsel Beslenme Uzmanı Karen Hill “8 haftada Yeni Sen” kitabını imzalayacak ve ufak bir performans sergileyecek

Elio D’Anna, D&R Zorlu’da

“Tanrılar Okulu” kitabıyla tüm dünyada geniş bir okur kitlesi edinen Elio D’Anna, yeni kitabı “Dreamer ve Sen”in imza ve söyleşi etkinliğinde D&R Zorlu’da okurlarıyla buluşacak. Yazar, düşünür, ekonomist, şair ve müzisyen olan aynı zamanda European School of Economics’in (ESE) Kurucusu ve Rektörü Elio D'Anna, 2 Nisan Cumartesi günü 16.00’da D&R Zorlu’da…

Yazar Elio D’Anna “Dreamer ve Sen” adlı bu kitabında, tüm devrimlerin çuvalladığı, insanın tepkisel ve şiddete meyilli doğasını değiştirme çabalarının sonuçsuz kaldığı bir dünyada olay ve koşulları, geçmiş ve geleceği, tarih ve kaderi istediğiniz anda değiştirmenin tek yolu olan yeni ve dikey bir vizyon sunuyor.

Tuna Kiremitçi, yeni kitabını imzalayacak

Türk edebiyatının romantik kalemi Tuna Kiremitçi, “Kendi Seven Ağlamaz” adlı yeni romanını D&R Marmara Forum’da imzalayacak. Tuna Kiremitçi, bir dönemin çocuk yıldızı, günümüzün yalnız ve unutulmuş genç kadını Sitare'nin dizide küçük bir rol oynamak için gittiği uzak şehirde karşısına çıkan aşkı anlattığı “Kendi Seven Ağlamaz” kitabını 3 Nisan Pazar günü 15.00’te Marmara Forum’da imzalayacak.

Ayrıca Tuna Kiramitçi, 17 Nisan Pazar günü 15.00’te de D&R Maltepe Park’ta okurlarıyla buluşacak.

Karen&Tony Hill’den ile “8 Haftada Yeni Sen”

Yaşam Koçu ve Fitness uzmanı Tony Hill ve Bütünsel Beslenme Uzmanı Karen Hill, “Öyle bir kitap yapalım ki: Hayatları değişsin… Sağlıkları değişsin… Vücutları değişsin” fikrinden yola çıkarak kaleme aldıkları “8 Haftada Yeni Sen” ile D&R Zorlu’da… Karen&Tony Hill 3 Nisan Pazar günü 16.00’da D&R Zorlu’da günlük beslenme menüleri, her hafta yapılması gereken spor reçeteleri, alışveriş listeleri, motivasyon veren bilgilerin yer aldığı kitaplarını imzalayacak, vücut ağırlığıyla yapılabilecek spor önerilerini paylaşacaklar.

31 Mart 2016 Perşembe
1633 Görüntülenme

Facebook Yorumları

Site İçi Arama
Anket Tümü
Kitap okumanıza en çok engel olan şey nedir?