Canan Tan, Aret Vartanyan ve Can Yılmaz D&R’da kitaplarını imzalayacak

Kitap Gündemi
Canan Tan, Aret Vartanyan ve Can Yılmaz  D&R’da kitaplarını imzalayacak

D&R bu hafta sonu, Canan Tan, Aret Vartanyan ve Can Yılmaz’ı yeni kitaplarının imza gününde okurları ile buluşturacak

Usta Yazar Canan Tan D&R Marmara Forum’da

Türk edebiyatının usta yazarı Canan Tan, yeni kitabı “Kelepçe”nin imza gününde okurları kitapseverler ile buluşacak. Canan Tan, cezaevinde yaşayan kadınları anlattığı son kitabı “Kelepçe”yi 14 Mayıs Cumartesi günü 14.00’te D&R Marmara Forum’da imzalayacak.

Canan Tan, 21 Mayıs Cumartesi günü 14.00’te de D&R Suadiye’de “Kelepçe”yi imzalayacak.

Can Yılmaz, ilk imza günü ile D&R Kanyon’da

Senarist, oyun yazarı ve ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın kardeşi Can Yılmaz, “Yeni Başlayanlar için Can Yılmaz: Klişe Hayatlar Matbaası” kitabının imza gününde okurlarıyla bir araya gelecek. Can Yılmaz, hayata, düne ve bugüne ait hikayeler kaleme aldığı kitabını ilk kez 14 Mayıs Cumartesi günü 16.00’da D&R Kanyon’da imzalayacak.

Aret Vartanyan son kitabını imzalıyor

Türkiye ve dünyada milyonlarca insana ulaşan Aret Vartanyan'ın son romanı "Siyah Gözyaşı"nı 12 Mayıs Perşembe 19.00’da D&R Kanyon’da ve 15 Mayıs Pazar günü 16.00’da D&R Marmara Forum’da okurları için imzalayacak.

Her kitabı çok satanlar listesine girmeyi başaran Vartanyan, "Siyah Gözyaşı”yla yaşamı anlamaktan vazgeçmeyen, gösterilen dünyayla yetinmeyen ve geleceği öngörmek isteyenler için bir anahtar, hayatın tüm zorluklarına, yanılsamalarına ve varoluşun tüm ağırlığına rağmen dimdik yürüyenler için yeni bir umut olacak.

 

10 Mayıs 2016 Salı
1619 Görüntülenme

Facebook Yorumları

Site İçi Arama
Anket Tümü
Kitap okumanıza en çok engel olan şey nedir?