CNR Kitap Fuarındaydık

Kitap Düşleri
CNR Kitap Fuarındaydık

5 Mart’a kadar sürecek olan 4. Uluslararası CNR Kitap Fuarı 24 Şubat Cuma günü CNR EXPO Yeşilköy’de kitapseverlere kapılarını açtı. Biz de Kitap Düşleri olarak, 26 Şubat Pazar günü Beylikdüzü Belediyesi Ece Ataer Kitap Okuma Atölyesi ile birlikte CNR Kitap Fuarı’nı ziyaret ettik.

19 ülkeden 300 yayınevinin katılımı ile organize edilen fuarda, Alfa, Martı, Can, Doğan Kitap, Timaş, Epsilon,   Kırmızı Kedi, Yapı Kredi Yayınları, İş Bankası Yayınları, Pegasus gibi büyük yayınevlerinin yanı sıra sahaflar için ayrılan bir bölümde bulunuyor. CNR EXPO’nun Hall3 ve Hall1 salonlarında yapılan kitap fuarının en keyifli bölümü de işte bu bölüm. Eski kitap kokularının, kahve kokuları eşliğinde havaya yayıldığı, bulunamayan, baskısı olmayan kitapların kitap tutkunlarıyla buluştuğu nostalji kokan stantların arasında gezerken insan zamanın nasıl geçtiğini unutuyor. Yitip gidiyor, kayboluyor tozlu sayfaların arasında.

CNR Kitap Fuarı

Biz de kaybolduk stantlarda. Elden ele geçen kitaplarla, tavsiyelerle, kitap önerileriyle, sohbetlerle, şimdiki zamandan kopup, geçmişe yolculuk yapmanın tadına vardık.

Siz de kitapların arasında kaybolmak istiyorsanız, konferans, kitap tanıtımı, imza günleri, söyleşiler, çocuk etkinlikleri ve dinletilerle birlikte birçok kültür etkinliğinin de düzenleneceği CNR Kitap Fuarını takviminize eklemeyi unutmayın.

Ayrıca keyifli sohbetleri, güler yüzleri ile bizleri ağırlayan, güzel kitaplarla buluşmamızı sağlayan Hermes Sahaf’tan Ümit bey ve Kibrit Kitapevinden Ali beyin stantlarına da uğramadan geçmeyin.

CNR Kitap Fuarı

Keyifli, bol kitaplı günleriniz olsun…

CNR Kitap Fuarı

Fuarla ilgili detaylı bilgiye http://cnrkitapfuari.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Buket Özsanat
26 Şubat 2017 Pazar
2617 Görüntülenme

Facebook Yorumları

Site İçi Arama
Anket Tümü
Kitap okumanıza en çok engel olan şey nedir?