Artık Özgürsün Altın Kitaplar etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Yeni Çıkanlar
Artık Özgürsün Altın Kitaplar etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Clare Mackintosh’un listelerden düşmeyen romanı Artık Özgürsün Altın Kitaplar etiketiyle raflardaki yerini aldı!

Beş yaşındaki bir çocuk okul dönüşünde annesinin elini bırakarak koşmaya başlar, işte o anda bir araba hızla çocuğa çarpar ve olay yerinden hızla uzaklaşır. Katil kimdir?

Mackintosh, yüksek gerilimli ve bol sürprizli romanında olayları bir kadın gözünden de irdeliyor; fiziksel ve psikolojik şiddet altındaki bir insanın suskunluğunun yarattığı korkunç sonuçları gözler önüne seriyor.

Çiğnenen bir kadının onuruysa…
Susmak cinayet, alttan almak teslim olmaktır!

Jenna Gray'in korku, acı ve endişeyle dolu dünyası, beş yaşındaki bir çocuğun ölümüyle sonuçlanan trajik bir kazayla birlikte iyice altüst olmuştur. Artık hayatına devam edebilmesinin tek yolu, zor da olsa, yıkıntıların arasından kendine bir yol açıp her şeye silbaştan başlamaktır. Bir kâbus gibi üzerine çöken çaresizliği, kaçmaya sürükler onu. Galler sahilindeki yıkık dökük bir kır evine yerleşir. Burada yaşama yeniden tutunmaya çalışacak, yaralarını sarıp korkularının üstesinden gelmeye, hayatını sonsuza dek değiştiren o korkunç kasım akşamının etkisinden kurtulmaya çabalayacaktır.

Fakat geçmişten kaçış yoktur. Suskunluğun ve korkunun sonuçları yıkıcı olacaktır…

***

“Sürpriz U dönüşüyle son derece sürükleyici, müthiş bir roman. Tek kelimeyle bayıldım ve bitmesini istemedim.” Peter James

“Ustalıkla kurgulanmış bir gerilim romanı.”  Trendeki Kız romanın yazarı Paula Hawkins

“Fırtına gibi bir psikolojik gerilim. İçinde her şey var: nefes kesici sürprizler, müthiş bir tempo ve mükemmel karakterler. Bu kitap kalbinizi sıkıştıracak ve suratınızın tam ortasına sıkı bir yumruk indirecek!”  Mark Edwards      

Clare Mackintosh, Artık Özgürsün romanıyla İngiltere'nin en prestijli polisiye edebiyat ödülüne değer görüldü!  
Haber detayı için tıklayın.  

 

2 Mayıs 2016 Pazartesi
1384 Görüntülenme

Facebook Yorumları

Site İçi Arama
Anket Tümü
Kitap okumanıza en çok engel olan şey nedir?