Felis Kohen - Şaman'ın Yaşam Çemberi

Yeni Çıkanlar
Felis Kohen - Şaman'ın Yaşam Çemberi

Yazar Felis Kohen, Kabala ve Şamanizm öğretilerindeki deneyimlerini ‘Şaman'ın Yaşam Çemberi’ adını verdiği ilk kitabıyla gün yüzüne çıkartıyor.

Şaman'ın Yaşam Çemberi ile okuyucularını hayatlarının merkezine götürmeyi amaçlayan Felis Kohen, satırlarında ilgi duyan herkesi kimi zaman şifalı bir uykuya kimi zaman ise kişinin kendi patikaları üzerinden ulaşacağı derin bir yolculuğa davet ediyor.

Felis Kohen, bilinçlerimizdeki ışığa ulaşmadaki en önemli ölçütün yüzleşmek olduğunu ve hayatlarımızdaki mucizelerin ise ancak bu kabullenişlerin ardından gerçekleşebileceğinin altını çiziyor. İlk kitabı ile insanların dönüşümüne katkı sunmayı ve yaralarına şifa olmayı amaçlayan Felis Kohen’in yazdığı ‘Şaman'ın Yaşam Çemberi’ Destek Yayınları’ndan çıktı.

Yazar Hakkında

Felis Kohen Almanya’da edindiği çeşitli ustalıkların yanında Çin Quantum metodu ileri seviye, beyin ve santral sinir sistemi ile bütünsel çalışma hücresel kodlama uygulayıcılığı, enerjisel organ ve ameliyat şifacılığı gibi alanlarda Four Winds American School For Shamans’ta eğitim aldı. Ayrıca Hindistan ve Bali’de yerel şifacılara çıraklık yaptı.

Yazar, kendi köklerinden gelen ilim ve dönüşüm bilgelikleri ile harmanlayıp ilim kadınları ve adamları yetiştirmek üzere Urban Shamans Academy’yi kurdu. 2021 yılında Urban Priestess Instutution ile uzun yılların kadın çember deneyimini tek bir çatı altında topladı. Bu oluşum gerek kadınları güçlendiren gerek onlara temel bir yetişme olanağı sağlayan bir organizmadır. Bu iki oluşumda yetişen kadın ve erkekler gerek kendi dönüşümleri gerekse uygulayıcı olma yolundaki niyetlerini hayata geçirmeleri için şifa sanatını aktarmaktadır.

Yolculuğuna, dünyanın çeşitli yerlerinde modern ve kadim bilgelikler içinde yetiştirilerek ve kendi üzerinde çalışarak başlayan Felis Kohen, yıllar içinde öğrendiği teknikleri kişisel tecrübeleriyle birleştirip çemberler, atölyeler, seremoniler ve bireysel seanslar vererek insanlarla paylaşıyor.

Çember ve atölyelerin yanı sıra, Kabala astrolojisi, Kabala ve Zohar ilmi içerisinde yetişmeye ve öğretileri harmanlayarak paylaşmaya devam ediyor.

23 Şubat 2022 Çarşamba
547 Görüntülenme

Facebook Yorumları

Site İçi Arama
Anket Tümü
Kitap okumanıza en çok engel olan şey nedir?