Sevilen çizer Jim Field’den İngilizce-Türkçe  yeni sözcükler öğrenmeyi çocuklar için keyifli hale getiren yepyeni bir resimli öykü kitabı: Bay Oskar Şehirde

İlgi çekici detaylarla oluşturulmuş sahneler eşliğinde okurları şehir hayatında hem eğlenceli hem de eğitici bir yolculuğa çıkaran Bay Oskar Şehirde, Redhouse Kidz etiketiyle raflarda yerini aldı.

Ödüllü çizer Jim FieldBay Oskar Şehirde adlı kitabıyla yeniden çocuklarla buluşuyor! Bu yeni kitapta Bay Oskar’ın başına  gelen komik maceranın izini sürüyor, o sırada İngilizce ve Türkçe yeni sözcüklerle tanışıyoruz. Detaylarla bezeli rengârenk çizimler kitabın vadettiği okuma ve öğrenme deneyimini son derece keyifli hale getiriyor.  

Bay Oskar, heyecanlı bir macerayla geri döndü! Sevgili arkadaşı Japon balığı Luna tam da doğum gününden önce ortadan kaybolunca, Bay Oskar ve arkadaşları şehrin dört bir yanında onu aramaya çıkıyorlar. Parkları, müzeleri, şehir merkezini ve daha bir çok yeri araştırken pek çok İngilizce sözcük öğreniyorlar. Luna’yı bulmak pek de kolay olmayacak!

KÜNYE

Yazan ve Resimleyen: Jim Field
Yayınevi: Redhouse Kidz
Türü: Resimli Öykü
Yaş Grubu: 5 yaş ve üzeri
Ölçü: 24 x 29,2 cm
Sayfa Sayısı: 32
Cilt ve Kâğıt Bilgisi: Karton Kapak, 1. Hamur
Basım Tarihi: Eylül 2023
Konu: İngilizce öğrenimi, çevremiz, iletişim, kent kültürü
Tema: Doğa ve Evren, Birey ve Toplum
Sınıf Seviyesi: Okulöncesi, 1.Sınıf
 

20 Eylül 2023 Çarşamba
188 Görüntülenme

Facebook Yorumları

Site İçi Arama
Anket Tümü
Kitap okumanıza en çok engel olan şey nedir?