New York Times Çok Satanlarda 1 Numarada Yer Alan ‘Penceredeki Kadın’ Türkiye’de!

Yeni Çıkanlar
New York Times Çok Satanlarda 1 Numarada Yer Alan ‘Penceredeki Kadın’ Türkiye’de!

Stephen King dahil birçok yazarın beğenisiyle 38 ülkede yayınlanan “Penceredeki Kadın / The Woman in The Window” romanı Pena Yayınları tarafından raflarda yerini aldı.

Yeni yılın ilk haftasından beri tüm dünyada çok konuşulan ve New York Times, Amazon, Sunday Times’ın çok satanlar listesinde bir numaraya yükselen yazar A.J.Finn’in romanı “Penceredeki Kadın”, Pena Yayınları farkıyla raflarda yerini aldı.

Agorafobisi (alan korkusu) olan Anna’nın, evinin karşısına taşınan Russel ailesinin penceresini gözetlerken hiç ummadığı bir şey görmesiyle tüm dünyasının alt üst oluşunu ve yaşamındaki değişimleri anlatan sürükleyici psikolojik romanda hiç kimse ve hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

2018 yılının en çok konuşulacak olan yazarı A.J. Finn “Penceredeki Kadın” romanında aklını korumak için savaşan bir kadının hareketli portresini zekice kurgulanmış bir gerilimle anlatıyor. Daha yayınlanmadan önce film hakları ve yurt dışı hakları satılan ve Dan Brown, David Baldacci ve Stuart Woods gibi yazarları geçmesiyle Amerika’da olay yaratan"Pencerede Kadın" romanında okuyucuyu bir dizi akıl karıştırıcı sürprizler bekliyor.

Kitap Hakkında

Gerçekten oluyorsa paranoya değildir…

New York’taki evinde yalnız yaşayan Anna Fox kendini tamamen evine kapatmıştır. Asla dışarı çıkmaz. Tüm günü içerek (bazen çok), eski filmleri seyrederek, eski zamanları anarak geçirir. Bir de komşularını röntgenleyerek.

Bir gün tam evinin karşısına Russell’lar taşınır. Bir baba, bir anne ve bir oğuldan oluşan muhteşem bir ailedir. Ama Anna, bir gece penceresinden onların evini gözlerken görmemesi gereken bir şey görür. İşte bundan sonra tüm dünyası altüst olur. Tüm sırları önüne dökülür.
Gerçek nedir? Hayal olan nedir? Kim tehlikededir? İpler kimin elindedir? Bu sürükleyici psikolojik romanda hiç kimse ve hiçbir şey göründüğü gibi değil.

Kitap Hakkında Ne Dediler;

Hakları 38 ülkeye satılan penceredeki kadın’a övgüler

“Elinizden bırakamayacağınız nadir kitaplardan biri… Nefis ve ürkütücü.”
- Stephen King

“A. J. Finn usta dokunuşuyla yeni bir yetenek.”

- Tess Gerritsen

“Kesinlikle sürükleyici bir gerilim romanı.”

- Louise Penny

“Güçlü bir kara film vaadiyle karanlık, şaşırtıcı bir karışım.”

-Ruth Ware

18 Ocak 2018 Perşembe
1585 Görüntülenme

Facebook Yorumları

Site İçi Arama
Anket Tümü
Kitap okumanıza en çok engel olan şey nedir?