Bilkent Station’da Açık Hava Sinema Keyfi Devam Ediyor

Bilkent Station, ziyaretçilerine açık havada sinema keyfi sunmaya devam ediyor. Açık Hava Sinema Geceleri’nin ikinci serisinde ‘Cebimdeki Yabancı’, ‘Tatlım Tatlım’ ve ‘Ayla’ filmleri izleyiciyle buluşacak.

Bilkent Station, Açık Hava Sinema Geceleri’nin ikincisiyle ziyaretçilerine bir kez daha keyifli akşamlar hazırlıyor. Temmuz ayında gerçekleşen gösterimlerde binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Bilkent Center, Ankaralılara yine Türk sinemasının en çok sevilen filmlerini açık havada izleme fırsatı sunacak. 10-11-12 Ağustos’ta düzenlenecek gösterimlerde; Ferzan Özpetek’in yönetmen koltuğunda oturduğu Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy ve Şükrü Özyıldız’ın başrolünü paylaştığı Cebimdeki Yabancı, Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini üstlendiği, Gupse Özay, Büşra Pekin, Şebnem Bozoklu, Serkan Keskin, Çağlar Çorumlu’nun rol aldığı romantik komedi Tatlım Tatlım ve Kore Savaşı’nda yaşanan gerçek bir hikayeden esinlenilen, Türkiye’nin Oskar adayı film Ayla sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

ŞENLİK HAVASINDA SÜRÜYOR

Açık havada sinema keyfi, tasarım stantları, farklı lezzetler, müzik eşliğinde Bilkent Station’da Ankaralılar ile bulaşacak. 18:00’da alanın açılması ile birbirinden özgün tasarım stantlarından alışveriş yapacak ziyaretçiler, 21.00’da açık havada ücretsiz film izlemenin tadına varacaklar. Açıkhava Sinema Geceleri programı şu şekilde:

10 Ağustos: Cebimdeki Yabancı

11 Ağustos: Tatlım Tatlım

12 Ağustos: Ayla

İlgili Görseller

7 Ağustos 2018 Salı
326 Görüntülenme

Facebook Yorumları

Site İçi Arama
Anket Tümü
Kitap okumanıza en çok engel olan şey nedir?